KONST / Litografier / Grafiska blad 11367178
nr 1136 7178
Grafiska blad
2 st, Handkolorerade akvatinter, Londonmotiv, Horse guards & Lambert Palace, motivet: 20x30 ca
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 19:40:12
10/10 22:51:31